Møt Fredrikstad teamet

Her kan du finne alle som jobber i WANG Fredrikstad
Administrasjon
Petter

Petter S. Wilhelmsen

Daglig leder WANG Fredrikstad/Rektor WANG Toppidrett Fredrikstad

E-post: petter.wilhelmsen@wang.no

Tlf: 92 06 65 99

suzie-skarpholt

Suzie Skarpholt

Lærer i religion og norsk/Sosialpedagogisk rådgiver/Karriereveileder

E-post: suzie.skarpholt@wang.no

Tlf: 92 21 56 94

geir-myklebust

Geir Myklebust

IT-ansvarlig/Faglærer IT, matematikk/Sportssjef svømming

E-post: geir.myklebust@wang.no

Tlf: 48 26 96 08

sigvald-andreassen

Sigvald Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikariat) Faglærer historie, samfunnsfag, sosiologi

E-post: sigvald.andreassen@wang.no

Tlf: 99 29 86 36

tor-trondsen

Tor Trondsen

Sportssjef fotball, miljøarbeider, hybelansvarlig

E-post: tor.trondsen@wang.no

Tlf: 95 07 65 28

Lærere
AnnaPopova

Anna Popova

Lærer spansk, engelsk/Lærer WANG Ung

E-post: anna.popova@wang.no

Tlf: 40 30 08 37

athanassioslazarides

Athanassios Lazarides

Faglærer i spansk, psykologi

E-post: al@wang.no

Tlf: 98 65 53 11

rene-hansen

Rene Hansen

Lærer historie og naturfag på vgs, sportssjef ishockey, trener ishockey Ung

E-post: rene.hansen@wang.no

Tlf: 90 06 47 64

sigvald-andreassen

Sigvald Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikariat) Faglærer historie, samfunnsfag, sosiologi

E-post: sigvald.andreassen@wang.no

Tlf: 99 29 86 36

bildeTOrben

Torben Wendler

Lærer psykologi og konkurranse- og toppidrett 2 og 3

E-post: torben.wendler@wang.no

Tlf: 46 52 32 75

Trenere
erik-haeren

Erik Hæren

Sportssjef innebandy

E-post: eha@wang.no

Tlf: 90 65 84 99

geir-myklebust

Geir Myklebust

IT-ansvarlig/Faglærer IT, matematikk/Sportssjef svømming

E-post: geir.myklebust@wang.no

Tlf: 48 26 96 08

golf_sportssjef_jorn_johnsen

Jørn Johnsen

Prosjektleder Golf

E-post: jjo@wang.no

Tlf: 97 66 10 87

lars-olsen

Lars Olsen

Trener håndball, trener WANG Ung

E-post: lars.olsen@wang.no

Tlf: 90 50 02 36

raik-tietze

Raik Tietze

Prosjektleder Kampsport

E-post: rt@wang.no

Tlf: 95 09 54 52

rene-hansen

Rene Hansen

Lærer historie og naturfag på vgs, sportssjef ishockey, trener ishockey Ung

E-post: rene.hansen@wang.no

Tlf: 90 06 47 64

sigvald-andreassen

Sigvald Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikariat) Faglærer historie, samfunnsfag, sosiologi

E-post: sigvald.andreassen@wang.no

Tlf: 99 29 86 36

tor-trondsen

Tor Trondsen

Sportssjef fotball, miljøarbeider, hybelansvarlig

E-post: tor.trondsen@wang.no

Tlf: 95 07 65 28