Møt Fredrikstad teamet

Her kan du finne alle som jobber i WANG Fredrikstad
Administrasjon
trine-ruud

Trine Ruud

Assisterende rektor/Ungdomsskoleansvarlig

E-post: trine.ruud@wang.no

Tlf: 97 77 11 90

suzie-skarpholt

Suzie Skarpholt

Lærer i religion og norsk/Sosialpedagogisk rådgiver/Karriereveileder

E-post: suzie.skarpholt@wang.no

Tlf: 92 21 56 94

geir-myklebust

Geir Myklebust

IT-ansvarlig/Faglærer IT, matematikk/Sportssjef svømming

E-post: geir.myklebust@wang.no

Tlf: 48 26 96 08

Lærere
AnnaPopova

Anna Popva

Lærer spansk, engelsk/Lærer WANG Ung

E-post: anna.popva@wang.no

Tlf: 40 30 08 37

athanassioslazarides

Athanassios Lazarides

Faglærer i spansk, psykologi

E-post: al@wang.no

Tlf: 98 65 53 11

heidijohansen

Heidi Johansen

Faglærer engelsk, tysk, sosialkunnskap/Lærer WANG Ung

E-post: heidi.johansen@wang.no

Tlf: 41 67 88 39

rene-hansen

Rene Hansen

Faglærer naturfag, historie/Sportssjef ishockey

E-post: rene.hansen@wang.no

Tlf: 90 06 47 64

sigvald-andreassen

Sigvald Andreassen

Faglærer historie, samfunnsfag, sosiologi/Trener håndball

E-post: sigvald.andreassen@wang.no

Tlf: 99 29 86 36

Trenere
erik-haeren

Erik Hæren

Sportssjef innebandy

E-post: eha@wang.no

Tlf: 90 65 84 99

geir-myklebust

Geir Myklebust

IT-ansvarlig/Faglærer IT, matematikk/Sportssjef svømming

E-post: geir.myklebust@wang.no

Tlf: 48 26 96 08

golf_sportssjef_jorn_johnsen

Jørn Johnsen

Prosjektleder Golf

E-post: jjo@wang.no

Tlf: 97 66 10 87

martewtandberg

Marte Tandberg Wærsted

Prosjektleder Golf

E-post: mwt@wang.no

Tlf: 97 68 13 70

raik-tietze

Raik Tietze

Prosjektleder Kampsport

E-post: rt@wang.no

Tlf: 95 09 54 52

rene-hansen

Rene Hansen

Faglærer naturfag, historie/Sportssjef ishockey

E-post: rene.hansen@wang.no

Tlf: 90 06 47 64

sigvald-andreassen

Sigvald Andreassen

Faglærer historie, samfunnsfag, sosiologi/Trener håndball

E-post: sigvald.andreassen@wang.no

Tlf: 99 29 86 36