Administrasjon

Vilhelm Lae

Rektor

T:  92428163

E:  vl@wang.no

Tommy Lund

Assisterende rektor

T:  22129715

E:  tl@wang.no

Gro Maastad

Studieveileder Vg3

T:  22129701

E:  gro.maastad@wang.no

Ida Fløisand

ADM. SEKRETÆR

T:  22129707

E:  ida@wang.no

Nina Guldsten

Helsesykepleier oppnevnt av kommunen

T:  917 04 724

E:  nina.guldsten@bfr.oslo.kommune.no

Reyhan Caliskan

SEKRETÆR

T:  22129700

E:  reyhan@wang.no

Axel Johan Mellbye

Avdelingsleder samfunnsfag / lærer

T:  22129700

E:  am@wang.no

Geir Nordseth

Avd.leder realfag/ Sportssjef innebandy / lærer

T:  22129700

E:  gn@wang.no

Hanne Espolin Johnson

Avdelingsleder norsk / Lærer

T:  22129700

E:  hej@wang.no

Kjerstin Aasland Lae

Avdelingsleder språk / Kontaktlærer 1D

T:  22129700

E:  kea@wang.no

Madeleine Grønnerberg Rüsing

Spes.ped rådgiver / Studieveileder Vg1/2 / lærer

T:  22129700

E:  mgr@wang.no

Lærere

Anne Stine Sånhol

Lærer

T:  22129700

E:  asti@wang.no

Atle Hjort-Larsen

Lærer

T:  22129700

E:  ahl@wang.no

Axel Johan Mellbye

Avdelingsleder samfunnsfag / lærer

T:  22129700

E:  am@wang.no

Bartosz Piasecki

Lærer

T:  22129700

E:  bp@wang.no

Birgit Korvald

Lærer

T:  22129700

E:  bk@wang.no

Camilla Eldjarn Huitfeldt

Lærer

T:  22129700

E:  ceh@wang.no

Camilla Horne Heidum

Lærer

T:  22129700

E:  chh@wang.no

Caroline Opdahl Eid

Lærer

T:  22129700

E:  Caroline.eid@wang.no

Cyril Hèbert

Lærer / kontaktlærer 3F

T:  22129700

E:  ch@wang.no

Dan Simion

Lærer/Trener Friidrett

T:  41264211

E:  ds@wang.no

Edvard Myhre

Lærer / Kontaktlærer 1E

T:  22129700

E:  edvard.myhre@wang.no

Eirik Andreas Mork

Lærer / kontaktlærer 1C

T:  22129700

E:  eirik.mork@wang.no

Ellen Westby Agnor

Lærer / kontaktlærer 2F

T:  22129700

E:  ellen.agnor@wang.no

Eystein Buen

Lærer

T:  22129700

E:  eb@wang.no

Flemming Solberg

Lærer

T:  22129700

E:  fs@wang.no

Fredrikke Lovise Hylen

Lærer / Kontaktlærer 1G

T:  22129700

E:  Fredrikke.Hylen@wang.no

Geir Nordseth

Avd.leder realfag/ Sportssjef innebandy / lærer

T:  22129700

E:  gn@wang.no

Glenn Håberg

Lærer / Kontaktlærer 2G

T:  22129700

E:  glenn.haberg@wang.no

Gunnar Gilde

Lærer

T:  22129700

E:  gg@wang.no

Hanne Espolin Johnson

Avdelingsleder norsk / Lærer

T:  22129700

E:  hej@wang.no

Harald Iuell

Lærer / kontaktlærer 3C

T:  22129700

E:  hi@wang.no

Helena Resmann Anzjøn

Lærer / Kontaktlærer 1B

T:  22129700

E:  helena.anzjon@wang.no

Ingrid Nesbakken

Lærer / kontaktlærer 1A

T:  22129700

E:  ingrid.nesbakken@wang.no

Julie Johnsen

i permisjon

T:  22129700

E:  juj@wang.no

Jørgen Huitfeldt

Lærer

T:  22129700

E:  jhu@wang.no

Kaja E.H. Bjørndalen

Lærer / Kontaktlærer 2A

T:  22129700

E:  kaja.bjorndalen@wang.no

Karl Anders Sletsjøe

LÆRER/SPORTSSJEF PADLING

T:  46846808

E:  karl.sletsjoe@wang.no

Kjerstin Aasland Lae

Avdelingsleder språk / Kontaktlærer 1D

T:  22129700

E:  kea@wang.no

Kyrre Hellevang Tveiten

Lærer / kontaktlærer 2B

T:  22129700

E:  kyrre.hellevang.tveiten@wang.no

Lars Indresand

Lærer / kontaktlærer 2E

T:  22129700

E:  li@wang.no

Leif Andreas Kvamme Erichsen

Lærer / Kontaktlærer 3D

T:  22129700

E:  leif.erichsen@wang.no

Lili Meling

Lærer / kontaktlærer 1F

T:  22129700

E:  lilli.meling@wang.no

Liv Mona Ramberg

Lærer / kontaktlærer 3B

T:  22129700

E:  lmr@wang.no

Madeleine Grønnerberg Rüsing

Spes.ped rådgiver / Studieveileder Vg1/2 / lærer

T:  22129700

E:  mgr@wang.no

Manuel Bernardo Abrodos

lærer

T:  22129700

E:  manuel.abrodos@wang.no

Maria C.B. Mathisen

Lærer / kontaktlærer 3E

T:  22129700

E:  mm@wang.no

Maria Marin

Lærer

T:  22129700

E:  mar@wang.no

Marit Nordhagen

Sosialpedagogisk rådgiver / lærer

T:  22129700

E:  mn@wang.no

Marthe Mortensen Bjartveit

Lærer / Kontaktlærer 3G

T:  22129700

E:  marthe.bjartveit@wang.no

Pernille Krathe

Lærer / kontaktlærer 2d

T:  22129700

E:  pernille.krathe@wang.no

Sigrun Eriksdotter Eggereide

i permisjon

T:  22129700

E:  sigrun.eggereide@wang.no

Sindre Lien

Lærer / kontaktlærer 3A

T:  22129700

E:  sl@wang.no

Sondre Solbakken

Lærer / kontaktlærer 2C

T:  22129700

E:  sondre.solbakken@wang.no

Tommy Lund

Assisterende rektor

T:  22129715

E:  tl@wang.no

Viola Kuldvere

Lærer

T:  22129700

E:  viola.kuldvere@wang.no

Øystein Thorden Haug

Lærer

T:  22129700

E:  oystein.haug@wang.no

Trenere

Dan Simion

Lærer/Trener Friidrett

T:  41264211

E:  ds@wang.no

Geir Nordseth

Avd.leder realfag/ Sportssjef innebandy / lærer

T:  22129700

E:  gn@wang.no

Karl Anders Sletsjøe

LÆRER/SPORTSSJEF PADLING

T:  46846808

E:  karl.sletsjoe@wang.no

Her finner du oss

Hansteensgate 8
0253 Oslo

E-post

info@wang.no

Sentralbord

22 12 97 00 Ansatte