Nøkkelinformasjon

Ung Oslo

Skolens brosjyre

Alt av informasjon om skolen vår finner du i årets brosjyre.

Åpen dag

Vi hadde åpen dag 18. januar. Fikk du ikke vært med? Se hvilken informasjon vi delte på møtet med rektor og idrettsansvarlig.

Praktisk informasjon

Her finner du ordensreglement og annen praktisk informasjon om skolen.

Opptaksprøver

Her finner du informasjon om årets opptaksprøve. Den vil se annerledes ut i 2024.

Time-/Ukeplan

Trening er en integrert del av hverdagen på Ung. Her kan du se et eksempel på en timeplan for 8.trinn.

Ansatte

Du finner kontaktinfo til alle ansatte på WANG Ung Oslo ved å følge linken.

Råd og hjelp

Er du bekymret for deg selv eller andre? Lurer du på hvem du skal snakke med? Vi har samlet alt av informasjon nedenfor.

Reisen din begynner på WANG Ung Oslo

Gjennom tett oppfølging, motiverte og engasjerte lærere og faste rammer skal vi skape trivsel og et godt læringsmljø.

Gleden ved læring og aktivitet

Gjennom individuell mestring og sosialt samhold skal våre elever oppleve glede i trening og læringsaktiviteter.

Vi ser alltid etter de beste lærerne og trenerne

Når WANG snakker med aktuelle lærer- og trenerkandidater, ser vi etter det positive elevsynet, den faglige tryggheten og "spilleforståelsen".

På WANG er det elevenes utvikling som inspirerer oss.

Vi som jobber på WANG Ung har et oppriktig ønske om at elevene skal lykkes. Vår jobb er derfor å skape et utviklende og trygt skolemiljø som bidrar til at elevene utvikler seg både faglig og på idrettsarenaen.

Møt teamet

WANG Ung Oslo

Martin Jacobsen

Daglig leder / rektor / avdelingsleder 8. trinn

T:  93 01 39 71

E:  martin.jacobsen@wang.no

Martin Waaler Kaas

Idrettsansvarlig

T:  90752994

E:  martin.waaler.kaas@wang.no

Tone Skomakerstuen

Idrettskoordinator / skadeansvarlig

T:  98601037

E:  tone.skomakerstuen@wang.no

Linda Rygg

Administrasjonssekretær

T:  95798487

E:  linda.rygg@wang.no

Oda Kvam Korbi

SOSIALPEDAGOGISK RÅDGIVER, Teamleder 9. trinn / Lærer

T:  99356991

E:  oda.korbi@wang.no

Kaia Line

Trener / Lærer

T:  91562305

E:  kaia.line@wang.no

Ann Kristin Kraft

Helsesykepleier

T:  477 99 581

E:  Ann-kristin.kraft@bga.oslo.kommune.no

Følg oss

Er det noe du lurer på rundt inntaket?

Her finner du oss

Haslevangen 16
0579 Oslo

E-post

ungoslo@wang.no

Sentralbord

990 95 400 Ansatte