Administrasjon

Martin Jacobsen

Daglig leder / rektor (permisjon til 24.11.21)

T:  93 01 39 71

E:  martin.jacobsen@wang.no

Mari Mesel Homdrom

Assisterende rektor / sosialpedagogisk rådgiver

T:  95 72 11 14

E:  mari.homdrom@wang.no

Martin Waaler Kaas

Idrettsansvarlig

T:  90 75 29 94

E:  martin.waaler.kaas@wang.no

Nina Bansal

Avdelingsleder 8. trinn / Trener / Utdannings- og yrkesrådgiver

T:  98 02 49 38

E:  nina.bansal@wang.no

Linda Rygg

Administrasjonssekretær

T:  95798487

E:  linda.rygg@wang.no

Lars Erevik Sæbø

IKT-medarbeider

T:  95 45 31 90

E:  lars.sebo@wang.no

Elisabeth Vinje

Heslsesykepleier

T:  47 66 12 33

E:  elisabeth.vinje@bga.oslo.kommune.no

Lærere

Anders Winther Kogstad

T:  94 05 13 94

E:  anders.kogstad@wang.no

Ane Sagatun

Lærer / permisjon skoleåret 21/22

T:  95034865

E:  ane.sagatun@wang.no

Christian Rådahl Buffon

Lærer

T:  45690984

E:  christian.buffon@wang.no

Claus Plapp

Lærer / permisjon

T:  94320407

E:  claus.plapp@wang.no

Daniela Paz Silva

Lærer

T:  93433684

E:  daniela.silva@wang.no

Eldbjørg Lervik Osen

Lærer

T:  41287886

E:  eldbjorg.osen@wang.no

Elise Aurtande

Lærer

T:  99512864

E:  elise.aurtande@wang.no

Ellen Nesbø

Lærer (permisjon skoleåret 21/22)

T:  99095400

E:  ellen.nesbo@wang.no

Emil Santos Simmons

Teamleder 9. trinn / Lærer / Trener

T:  91681094

E:  emil.simmons@wang.no

Emilie Bergei

Lærer / spesialpedagog

T:  99741166

E:  emilie.bergei@wang.no

Emilie Johansen

Lærer

T:  90221864

E:  emilie.johansen@wang.no

Heidi Maria Lundbye

Lærer

T:  99095400

E:  heidi.lundbye@wang.no

Håvard Gaare

Lærer

T:  99045400

E:  havard.gaare@wang.no

Jacob Thorsen

Lærer

T:  99095400

E:  jacob.thorsen@wang.no

Jonas Grønstad

Spesialpedagog

T:  41364235

E:  jonas.gronstad@wang.no

Kaia Line

Lærer / Trener

T:  91562305

E:  kaia.line@wang.no

Kristine Rønning

Lærer / permisjon skoleåret 21/22

T:  99095400

E:  kristine.ronning@wang.no

Linn-Silje Kristin Nesdal

Lærer

T:  99095400

E:  linnsilje.nesdal@wang.no

Lisbeth Voll

Lærer

T:  99095400

E:  lisbeth.voll@wang.no

Lucas Nazareth Cariaga Vázquez

Lærer

T:  47207769

E:  lucas.vazquez@wang.no

Malene Pedersen

Lærer

T:  99095400

E:  malene.pedersen@wang.no

Manuel Bernardo Abrodos

lærer

T:  22129700

E:  manuel.abrodos@wang.no

Maria Utnes

Lærer

T:  98860645

E:  maria.utnes@wang.no

Marte Arnesen-Kirkemo

Lærer / Trener håndball

T:  40885304

E:  marte.arnesen@wang.no

Mina Celine Bull-Njaa Monn

Lærer (permisjon)

T:  98614149

E:  mina.monn@wang.no

Nora Sofie Dietrichson Bruun

Lærer

T:  95485054

E:  nora.bruun@wang.no

Oda Kvam Korbi

Teamleder 10. trinn / Lærer

T:  99356991

E:  oda.korbi@wang.no

Olga Norborg

Spesialpedagog

T:  99095400

E:  olga.norborg@wang.no

Snorre Løken

Lærer / trener

T:  99095400

E:  snorre.loken@wang.no

Sofie Bråten

Lærer WANG ung / Trener WANG Toppidrett i Oslo

T:  95440432

E:  sofie.braten@wang.no

Tessa Sørensen

Lærer / trener

T:  99250103

E:  tessa.sorensen@wang.no

Thomas Ryen

Lærer

T:  99095400

E:  thomas.ryen@wang.no

Tor-Inge Gloppen

Lærer / trener

T:  92202748

E:  toringe.gloppen@wang.no

Vegard Smeby Hammershaug

Sosiallærer / Spesialpedagog / Trener

T:  90 67 60 46

E:  vegard.hammershaug@wang.no

Veronica Undseth

Kommunikasjonssjef

T:  93220606

E:  veronica.undseth@wang.no

Ørjan Gabrielsen

Lærer / Trener

T:  95878906

E:  orjan.gabrielsen@wang.no

Trenere

Anders Blegeberg

Sportsjef ishockey

T:  92029883

E:  anders.blegeberg@wang.no

Anders Winther Kogstad

T:  94 05 13 94

E:  anders.kogstad@wang.no

Askild Vatnbakk Larsen

Trener / utholdenhet

T:  99095400

E:  askild.larsen@wang.no

Emil Santos Simmons

Teamleder 9. trinn / Lærer / Trener

T:  91681094

E:  emil.simmons@wang.no

Enrique Paez

Trener / fotball

T:  93920447

E:  enrique.paez@wang.no

Henning Marthinsen

Sportssjef basis / Trener Ung

T:  90930014

E:  henning.marthinsen@wang.no

Jiří Truhlář

Målvaktstrener ishockey

T:  99095400

E:  truhlar.jjiri@gmail.com

Kaia Line

Lærer / Trener

T:  91562305

E:  kaia.line@wang.no

Kyrre Vegard Johannessen

Trener / håndball

T:  95973515

E:  kvj@wang.no

Marcus Conradi

Trener / Sportssjef turn

T:  90699595

E:  marcus.conradi@wang.no

Marte Arnesen-Kirkemo

Lærer / Trener håndball

T:  40885304

E:  marte.arnesen@wang.no

Nina Bansal

Avdelingsleder 8. trinn / Trener / Utdannings- og yrkesrådgiver

T:  98 02 49 38

E:  nina.bansal@wang.no

Nora Sofie Dietrichson Bruun

Lærer

T:  95485054

E:  nora.bruun@wang.no

Ole Rose

Trener / fotball

T:  41691437

E:  ofr@skeid.no

Pelle Fridell

Sportssjef Tennis

T:  94987645

E:  pf@wang.no

Roger Myrholt

Trener / styrke

T:  99125087

E:  roger.myrholt@wang.no

Rune Velta

TRENER HOPP/KOMBINERT

T:  99616997

E:  rune.velta@wang.no

Simen Rypdal

Trener / utholdenhet

T:  95808865

E:  simen.rypdal@wang.no

Simon Stolt Wang

Trener / Ishockey

T:  93085015

E:  simon.wang@wang.no

Snorre Løken

Lærer / trener

T:  99095400

E:  snorre.loken@wang.no

Tessa Sørensen

Lærer / trener

T:  99250103

E:  tessa.sorensen@wang.no

Thea Therese Næss

Trener Kampidrett Oslo

T:  45851201

E:  ttn@wang.no

Tone Skomakerstuen

Trener/ Ansvarlig trener for alternativ trening

T:  98601037

E:  tone.skomakerstuen@wang.no

Tor-Inge Gloppen

Lærer / trener

T:  92202748

E:  toringe.gloppen@wang.no

Tresor Egholm

Sportssjef fotball jenter Oslo

T:  95852732

E:  tresor.egholm@wang.no

Valentyn Skrypin

Trener m/turnbakgrunn

T:  93643248

E:  vs@wang.no

Vegard Smeby Hammershaug

Sosiallærer / Spesialpedagog / Trener

T:  90 67 60 46

E:  vegard.hammershaug@wang.no

Veronica Undseth

Kommunikasjonssjef

T:  93220606

E:  veronica.undseth@wang.no

Yngve Apneseth

Trener m/vektløfterbakgrunn

T:  48152351

E:  yngve.apneseth@wang.no

Zoë van der Weel

Trener / håndball (permisjon skoleåret 21/22)

T:  94171490

E:  zoe.weel@wang.no

Ørjan Gabrielsen

Lærer / Trener

T:  95878906

E:  orjan.gabrielsen@wang.no

Her finner du oss

Haslevangen 16
0579 Oslo

E-post

ungoslo@wang.no

Sentralbord

990 95 400 Ansatte