Administrasjon

Petter Stene Wilhelmsen

Daglig leder WANG Fredrikstad AS

T:  920 66 599

E:  petter.wilhelmsen@wang.no

Tor Øivind Ødegård

Toppidrettsjef Fredrikstad, sportssjef friidrett

T:  92433677

E:  tor.odegaard@wang.no

Suzie Skarpholt

Kontaktlærer, sosialpedagogisk rådgiver, karriereveileder

T:  92215694

E:  suzie.skarpholt@wang.no

Geir Myklebust

IT-ansvarlig, sportssjef svømming

T:  482 69 608

E:  geir.myklebust@wang.no

Tor Trondsen

Sportssjef fotball

T:  95076528

E:  tor.trondsen@wang.no

Lærere

Anna Popova

Kontaktlærer (i permisjon)

T:  40300837

E:  anna.popova@wang.no

Athanassios Lazarides

T:  98655311

E:  al@wang.no

Geir Myklebust

IT-ansvarlig, sportssjef svømming

T:  482 69 608

E:  geir.myklebust@wang.no

Heidi Johansen

Kontaktlærer

T:  41678839

E:  heidi.johansen@wang.no

Kim-Erik Larsen

Sportssjef basis

T:  41667407

E:  kim-erik.larsen@wang.no

Kristin Kristoffersen

Kontaktlærer

T:  40241745

E:  kristin.kristoffersen@wang.no

Lena Heide Brennand

T:  41227286

E:  lena.brennand@wang.no

Martin Strømner

Kontaktlærer

T:  97733926

E:  martin.stromner@wang.no

Nils Malcolm

T:  95779006

E:  nils.malcolm@wang.no

Rene Hansen

Sportssjef ishockey, kontaktlærer

T:  90064764

E:  rene.hansen@wang.no

Sigvald Veim Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikarierende 2021/2022)

T:  992 98 636

E:  sigvald.andreassen@wang.no

Siri Tallerud

Kontaktlærer

T:  48267644

E:  siri.tallerud@wang.no

Suzie Skarpholt

Kontaktlærer, sosialpedagogisk rådgiver, karriereveileder

T:  92215694

E:  suzie.skarpholt@wang.no

Thore Stokker

T:  48188724

E:  thore.stokker@wang.no

Torben Wendler

T:  46523275

E:  torben.wendler@wang.no

Trenere

Alexander Skorpen

T:  93623026

E:  aleskorp@hotmail.com

Anders Kristiansen

T:  90967995

E:  anders.kristiansen@wang.no

Andre Jauert

Sportssjef håndball

T:  92027318

E:  andre.jauert@wang.no

Birgit Vallestrand

T:  91720336

E:  birgit.vallestrand@wang.no

Bjørge Josefsen

T:  41282222

E:  bjorge.josefsen@wang.no

Bo Breigan

T:  97544319

E:  bohbreigan@gmail.com

Christian Lopez Salas

Sportssjef kampidrett

T:  69241261

E:  christian.salas@wang.no

Elias Mar Halldorsson

T:  95816893

E:  trener.elite@fredrikstadbk.no

Erik Hæren

Sportssjef innebandy

T:  90658499

E:  eha@wang.no

Geir Myklebust

IT-ansvarlig, sportssjef svømming

T:  482 69 608

E:  geir.myklebust@wang.no

Gheorghe Costin

T:  97979042

E:  gheorghe.costin@wang.no

Joakim Klæboe

T:  97761236

E:  joakim.klaeboe@wang.no

Juraj Šajben

T:  40886690

E:  juraj@stjernen.no

Kim-Erik Larsen

Sportssjef basis

T:  41667407

E:  kim-erik.larsen@wang.no

Lars Olsen

T:  90500236

E:  lars.olsen@wang.no

Madalina Tanase

trener basis og turn

T:  47723676

E:  maditanase@gmail.com

Magnus Meling

T:  47265083

E:  magnus.meling@wang.no

Marcus Thim

Sportssjef golf

T:  93038391

E:  marcus.thim@wang.no

Per Helge Brun-Svendsen

Sportssjef roing

T:  93219369

E:  Per.helge.brun-svendsen@wang.no

Rene Hansen

Sportssjef ishockey, kontaktlærer

T:  90064764

E:  rene.hansen@wang.no

Samuel Dirscher

T:  94174801

E:  samuel.dirscher@wang.no

Sara Martinsen

T:  99512694

E:  sara@fredrikstadidrettsmedisin.no

Sigvald Veim Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikarierende 2021/2022)

T:  992 98 636

E:  sigvald.andreassen@wang.no

Stine K. Jansen

Svømmetrener

T:  47354613

E:  stine.jansen@wang.no

Teemu Pasanen

T:  92225413

E:  teemu.pasanen@wang.no

Thomas Johnsen

T:  93247174

E:  thomas.a.johnsen@hotmail.com

Tor Trondsen

Sportssjef fotball

T:  95076528

E:  tor.trondsen@wang.no

Tor Øivind Ødegård

Toppidrettsjef Fredrikstad, sportssjef friidrett

T:  92433677

E:  tor.odegaard@wang.no

Unn Merete L. Jæger

T:  93441692

E:  unnmerete.jaeger@friidrett.no

Willy Fauskanger

T:  99585747

E:  willy.fauskanger@wang.no

Snakk med oss

Dine innspill er viktige for oss, og er med på å gjøre oss enda bedre.

Har du en idé eller en mening som du ønsker å dele med oss? Vi hører svært gjerne fra deg!

Er det noe du lurer på rundt inntaket ?

Her finner du oss

Stadion 3
1671 Kråkerøy

E-post

fredrikstad@wang.no

Sentralbord

69 24 12 61 Ansatte