Administrasjon

Eskil Ervik

Rektor / Sportssjef skøyter

T:  948 40 009

E:  eskil.ervik@wang.no

Marianne Drag

Avdelingsleder Toppidrett

T:  918 40 008

E:  marianne.drag@wang.no

Monica Glimsdal

Rådgiver

T:  480 07 397

E:  monica.glimsdal@wang.no

Heidi Fageraas Lock

ADMINISTRASJONSSEKRETÆR

T:  971 32 752

E:  heidi.lock@wang.no

Eili Korntorp Paulsen

IT ANSVARLIG/LÆRER

T:  911 81 448

E:  eili.paulsen@wang.no

Lærere

Arild Dragesæt

LÆRER

E:  arild.drageset@wang.no

Bjørnar Dolva Bergersen

LÆRER

E:  bjornar.bergersen@wang.no

Camilla Torgersen

Lærer

E:  camilla.torgersen@wang.no

Eili Korntorp Paulsen

IT ANSVARLIG/LÆRER

T:  911 81 448

E:  eili.paulsen@wang.no

Erik Jendal

Lærer

E:  erik.jendal@wang.no

Erna Memic-Pavic

SPRÅKLÆRER TYSK

E:  erna.memicpavic@wang.no

Geir Ove Ovesen

LÆRER

E:  geir.ove.ovesen@wang.no

Inger Ane Hole, Lærer og trener fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Inger Ane Hole

Lærer/Trener Fotball

E:  inger.ane.hole@wang.no

Kristian Bunkholt Nauste

Lærer

E:  kristian.nauste@wang.no

Kristian Walberg Olstad

LÆRER

E:  kristian.olstad@wang.no

Leif Jostein Nordli, Sportssjef Fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Leif Nordli

Lærer/Sportssjef Fotball Jenter

T:  991 63 146

E:  leif.nordli@wang.no

Marianne Drag

Avdelingsleder Toppidrett

T:  918 40 008

E:  marianne.drag@wang.no

Marion Nordahl

LÆRER

E:  marion.nordahl@wang.no

Mette Smevold Årud

SPRÅKLÆRER TYSK

E:  mette.arud@wang.no

Petter Vestheim

Lærer

E:  petter.vestheim@wang.no

Rita Mariela Miranda

SPRÅKLÆRER SPANSK

E:  rita.miranda@wang.no

Tone Sigurdsen

PERMISJON

E:  hamar@wang.no

Torleif Kveset

LÆRER

E:  torleif.kveset@wang.no

Trenere

Axel Stefansson

Trener Håndball

E:  axel.stefansson@wang.no

Christopher Twiddy

Sportssjef Fotball Gutter

T:  970 73 958

E:  christopher.twiddy@wang.no

Daniel Jørgensen

Trener Ishockey

E:  daniel.jorgensen@wang.no

Emi Uchibayashi

Trener Håndball

E:  emi.uchibayashi@wang.no

Eric Johansson

Trener Ishockey

E:  eric.johansson@wang.no

Eskil Ervik

Rektor / Sportssjef skøyter

T:  948 40 009

E:  eskil.ervik@wang.no

Espen Fossli Olaussen

Trener Håndball

E:  espen.olaussen@wang.no

Felix Martinez

Trener Fotball

E:  felix.martinez@wang.no

Håkon Fosserud, Idrettsansvarlig ung og fysisk trener fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Håkon Fosserud

Trener Fotball

E:  hakon.fosserud@wang.no

Håkon Thomassen Kristiansen

Trener Fotball

E:  hakon.kristiansen@wang.no

Inger Ane Hole, Lærer og trener fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Inger Ane Hole

Lærer/Trener Fotball

E:  inger.ane.hole@wang.no

Ingrid Vikman

PERMISJON

E:  hamar@wang.no

Kenneth Gabrielsen

Trener håndball

E:  hamar@wang.no

Kent Inge Kristiansen

Trener ishockey

E:  kent.kristiansen@wang.no

Lars Jørgen Fjeld, Sportssjef Apparatturn

Lars Jørgen Fjeld

Sportssjef Apparatturn

T:  905 91 562

E:  lars.fjeld@wang.no

Leif Jostein Nordli, Sportssjef Fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Leif Nordli

Lærer/Sportssjef Fotball Jenter

T:  991 63 146

E:  leif.nordli@wang.no

Mads Hansen

Sportssjef Ishockey

T:  920 22 927

E:  mads.hansen@wang.no

Magnus Nilsen

Trener rehabilitering

E:  magnus.nilsen@wang.no

Maiken Caspersen Falla

Trener Langrenn

E:  maiken.falla@wang.no

Marius Fauskrud

Trener Håndball

E:  marius.fauskrud@wang.no

Martin Flismyren

Sportssjef langrenn

T:  481 40 939

E:  martin.flismyren@wang.no

Melanie Rønning Støen

Trener Apparatturn

E:  melanie.stoen@wang.no

Ole Anders Johannessen

Trener langrenn

E:  hamar@wang.no

Petter Olsson

Trener ishockey

E:  petter.olsson@wang.no

Raymond Hamar

Sportssjef Håndball

T:  993 59 732

E:  raymond.hamar@wang.no

Robin Gruben

Trener skøyter

E:  robin.gruben@wang.no

Rolf Høgmo

TRENER FOTBALL

E:  rolf.hogmo@wang.no

Tommy Trinh

Trener Fotball

E:  tommy.trinh@wang.no

Yngve Sandbuløkken

Trener Fotball

E:  yngve.sandbulokken@wang.no

Øyvind Røsland

Sportssjef Svømming

T:  930 87 167

E:  oyvind.rosland@wang.no

Her finner du oss

Kornsilovegen 54
2316 Hamar

E-post

hamar@wang.no

Sentralbord

948 40 009 Ansatte