Administrasjon

Gina Kveen

Rektor / Daglig leder

T:  41568464

E:  gina.kveen@wang.no

Kristian Hammer

Toppidrettssjef

T:  48023339

E:  kristian.hammer@wang.no

Marit Lund

Assisterende rektor

T:  98082310

E:  marit.lund@wang.no

Espen Olsen

Idrettsansvarlig Ung / Sportssjef Fotball

T:  92295631

E:  espen.olsen@wang.no

Lene Idsø

Administrasjonssekretær

T:  92098892

E:  lene.idso@wang.no

Anne-Jorunn Tysseland

Adm.sekretær/Studieveileder

T:  45433001

E:  annejorunn.tysseland@wang.no

Hussein Zakrijev

IT ansvarlig

T:  45391502

E:  hussein.zakrijev@wang.no

Siv Askheim

Helsesykepleier

T:  90635962

E:  siv.askheim@wang.no

Lærere

Andreas Sauge

Lærer / Trener skiskyting

T:  93898410

E:  andreas.sauge@wang.no

Anna Altinius

lærer

T:  93648455

E:  anna.olsbo@wang.no

Anne Rian

Lærer

T:  95969642

E:  anne.rian@wang.no

Bojan Blumenstein

Lærer

T:  40048221

E:  bojan.blumenstein@wang.no

Carl Ditlev Gran

Lærer

T:  97584104

E:  carl.gran@wang.no

Caroline Westerheim

lærer

T:  47759121

E:  caroline.westerheim@wang.no

Chanour Samadian

Lærer

T:  94445594

E:  chanour.samadian@wang.no

Christoph Vietgen

Lærer

T:  97309910

E:  christoph.vietgen@wang.no

David Altinius

Lærer

T:  41045541

E:  david.altinius@wang.no

Eivind Klungland

Lærer

T:  97520295

E:  eivind.klungland@wang.no

Elise Paulsen

Lærer

T:  90234101

E:  elise.paulsen@wang.no

Elise Ø. Torsteinsen

Lærer

T:  41066065

E:  elise.torsteinsen@wang.no

Ella Gaupset

Lærer

T:  48273106

E:  ella.gaupset@wang.no

Emil Marøy

Lærer

T:  91615137

E:  emil.maroy@wang.no

Erik Stuevold

lærer

T:  47298482

E:  erik.stuevold@wang.no

Ine Wigen

lærer

T:  94485976

E:  ine.wigen@wang.no

Ingrid Sørum

Lærer

T:  94866739

E:  ingrid.sorum@wang.no

Ingvild Torgersen

Lærer

T:  91718500

E:  ingvild.torgersen@wang.no

Jarl Magne Larsen

Lærer

T:  97080048

E:  jarl.larsen@wang.no

Joshua Skidmore-Hornby

Lærer

T:  99535172

E:  joshua.william.skidmorehornby@wang.no

Karine Furnes Eriksen

Lærer

T:  92257541

E:  karine.eriksen@wang.no

Katrine Koren

Lærer

T:  95444567

E:  katrine.koren@wang.no

Maren Gulbrandsen

Lærer

T:  47846523

E:  maren.gulbrandsen@wang.no

Maren Moe

Lærer

T:  67206668

E:  maren.moe@wang.no

Mari Lous

Lærer

T:  41528537

E:  mari.lous@wang.no

Marie Rindvoll

Lærer

T:  41596288

E:  marie.rindvoll@wang.no

Marit Damhaug

Lærer

T:  98899937

E:  marit.damhaug@wang.no

Marit Folvik

Lærer

T:  95830021

E:  marit.folvik@wang.no

Marit Sellevoll

lærer

T:  92860342

E:  marit.sellevoll@wang.no

Marius Dahl

Lærer

T:  92014005

E:  marius.dahl@wang.no

Martine Mork

Rådgiver / Lærer

T:  92028729

E:  martine.mork@wang.no

Ole Henrik Ishoel

Lærer

T:  95034053

E:  ole.ishoel@wang.no

Olivier Graziani

Lærer

T:  46398483

E:  olivier.graziani@wang.no

Simen Åsjord

lærer

T:  99351719

E:  simen.asjord@wang.no

Synne Håland

lærer

T:  47679115

E:  synne.haland@wang.no

Trond Wiborg

Lærer

T:  90028779

E:  trond.wiborg@wang.no

Trenere

Alexandru Pop

Trener Basis

T:  97915819

E:  alexpop8863@gmail.com

Andreas Sauge

Lærer / Trener skiskyting

T:  93898410

E:  andreas.sauge@wang.no

Ane Mällberg

Sportssjef Håndball

T:  45487792

E:  ane.mallberg@wang.no

Anikken Gjerde Alnæs

Trener langrenn

T:  95330138

E:  anikken.alnas@wang.no

Antonio Egri

Trener Turn

T:  40746192

E:  antonio@osloturn.no

Audun Svartdal

Trener Langrenn

T:  48031090

E:  audun@klassiskogskeising.no

Bente Stensrud

Sportssjef basis / trener ung

T:  92440961

E:  bente.stensrud@wang.no

Birgitte Lersbryggen

Trener Innebandy/Ishockey

T:  0046704317031

E:  birgitte.lersbryggen@gmail.com

Eirik Slora

Sportssjef Freeski/Snowboard

T:  91700428

E:  eirik.slora@wang.no

Emelie Nilsen

Trener styrke

T:  97099039

E:  emelie.nilsen@wang.no

Espen Eriksson

Sportssjef Innebandy

T:  41677319

E:  espen.eriksson@wang.no

Espen Honganvik Holen

Trener Langrenn

T:  907 94 341

E:  espen.holen@wang.no

Espen Olsen

Idrettsansvarlig Ung / Sportssjef Fotball

T:  92295631

E:  espen.olsen@wang.no

Fredrik Vestgård

Trener Fotball

T:  47056647

E:  fredrik.vestgard@ullkisafotball.no

Geir Mällberg

Trener håndball

T:  91000500

E:  geir@mallberg.no

Grzegorz Rostkowski

Trener Ishockey

T:  92546291

E:  grzegorz.rostkowski@wang.no

Henrik Pettersen

Trener innebandy

T:  46544423

E:  henrik@osloidrettssenter.no

Ingrid Moe Wold

Trener Fotball / Fysioterapeut

T:  48221296

E:  ingrid.wold@wang.no

Isabella Fazekas Jakobsen

Trener Håndball

T:  004521256499

E:  isabellafj97@outlook.com

Jan-Andreas Fosnæs

Fysisk trener håndball

T:  45286926

E:  jan.fosnas@wang.no

Joachim Eltvik

Trener Snowboard

T:  93422922

E:  joachim.eltvik@wang.no

Karl Henrik Felde

Trener Friidrett

T:  91770051

E:  karl@winnersmanagement.no

Karstein Johaug

Sportssjef Langrenn

T:  99455395

E:  karstein.johaug@wang.no

Kristian Bliznac

Trener håndball

T:  47507686

E:  kristian.bliznac@wang.no

Lasse Arnesen

Trener Cheerleading

T:  92606353

E:  lasse@nrctigers.no

Martin Andersen

TRENER ALPIN

T:  90147392

E:  martin.andersen@wang.no

Mathias Falseth

Trener Ishockey

T:  94809121

E:  mathias.falseth@wang.no

Mattis Haug

Trener Skiskyting

T:  98879858

E:  mattis.haug@wang.no

Michael Rehnquist

Trener Håndball

T:  41315683

E:  michael.rehnquist@wang.no

Mirko Vicentijevic

Trener Håndball

T:  0046707962957

E:  mirko.vicentijevic@wang.no

Morten Brevik

Sportssjef alpin

T:  92201085

E:  morten.brevik@wang.no

Morten Mørk

Administrator Alpin

T:  97684097

E:  morten.mork@wang.no

Nathalie Brøndrup

sportssjef cheerleading / trener ung

T:  99047636

E:  nathalie.brondrup@wang.no

Nicholay Halvorsen

Trener Innebandy

T:  47280163

E:  halvorsen.nicholay@gmail.com

Niklas Andresen

Trener Ishockey

T:  99427654

E:  andresen_niklas@hotmail.com

Niklas Diethelm

Sportssjef golf

T:  98432409

E:  niklas.diethelm@wang.no

Ole Holt Olsen

Trener Skiskyting

T:  90045422

E:  ole.olsen@wang.no

Oscar Stigebrand

Trener Ishockey

T:  0046738414578

E:  stigebrand@hotmail.com

Peter Messa

Sportssjef ishockey

T:  40605247

E:  peter.messa@wang.no

Petter Seljeskog

fysisk TRENER FOTBALL

T:  95927184

E:  petter.seljeskog@wang.no

Rune Ali Zouhar

TRENER INNEBANDY

T:  95205149

E:  runealizouhar@gmail.com

Rune Haavelmoen

Trener Fotball

T:  97589861

E:  rune@lsk.no

Sara Stensø

Trener ALPIN

T:  41233410

E:  sara.stenso@wang.no

Sigrid Bye

Trener Langrenn

T:  91990280

E:  sigrid.bye@wang.no

Svenn-Arne Nordheim

Sportssjef skiskyting

T:  91772076

E:  svennarne.nordheim@wang.no

Tomas Markegård

Trener alpin

T:  90598563

E:  tomas.markegard@wang.no

Toni Ordinas

Trener Fotball

T:  47454536

E:  toni@lsk.no

Her finner du oss

Snøkrystallen 11
1470 Lørenskog

E-post

romerike@wang.no

Sentralbord

67 20 66 68 Ansatte