Administrasjon

Gina Kveen

Rektor / Daglig leder

T:  41568464

E:  gina.kveen@wang.no

Kristian Hammer

Toppidrettssjef

T:  48023339

E:  kristian.hammer@wang.no

Marit Lund

Assisterende rektor

T:  98082310

E:  marit.lund@wang.no

Ane Mällberg

Idrettsansvarlig UNG / Trener Håndball

T:  45487792

E:  ane.mallberg@wang.no

Lene Idsø

Administrasjonssekretær

T:  92098892

E:  lene.idso@wang.no

Siv Askheim

Helsesykepleier

T:  90635962

E:  siv.askheim@wang.no

Lars Erevik Sæbø

IKT-medarbeider

T:  95 45 31 90

E:  lars.sebo@wang.no

Lærere

Alexander Steurenthaler

lærer

T:  92511113

E:  alexander.steurenthaler@wang.no

Andreas Sauge

Lærer / Trener skiskyting

T:  93898410

E:  andreas.sauge@wang.no

Anna Altinius

lærer

T:  93648455

E:  anna.olsbo@wang.no

Carl Ditlev Gran

Lærer

T:  97584104

E:  carl.gran@wang.no

Caroline Westerheim

lærer

T:  47759121

E:  caroline.westerheim@wang.no

Christoph Vietgen

Lærer

T:  97309910

E:  christoph.vietgen@wang.no

Emelie Nilsen

Lærer / Trener styrke

T:  97099039

E:  emelie.nilsen@wang.no

Emil Marøy

Lærer / Trener Ung

T:  91615137

E:  emil.maroy@wang.no

Erik Stuevold

lærer

T:  47298482

E:  erik.stuevold@wang.no

Espen Olsen

Lærer / Sportssjef Fotball

T:  92295631

E:  espen.olsen@wang.no

Ine Wigen

lærer

T:  94485976

E:  ine.wigen@wang.no

Ingrid Sørum

Lærer / Trener Ung

T:  94866739

E:  ingrid.sorum@wang.no

Ingvild Torgersen

Lærer

T:  91718500

E:  ingvild.torgersen@wang.no

Jonatan Helmersen

lærer

T:  91685728

E:  jonatan.helmersen@wang.no

Lucas Nazareth Cariaga Vázquez

Lærer

T:  47207769

E:  lucas.vazquez@wang.no

Maren Gulbrandsen

Lærer

T:  47846523

E:  maren.gulbrandsen@wang.no

Marit Damhaug

Lærer

T:  98899937

E:  marit.damhaug@wang.no

Marit Folvik

Lærer

T:  95830021

E:  marit.folvik@wang.no

Marit Sellevoll

lærer

T:  92860342

E:  marit.sellevoll@wang.no

Marius Dahl

Lærer

T:  92014005

E:  marius.dahl@wang.no

Martine Mork

Lærer / Rådgiver

T:  92028729

E:  martine.mork@wang.no

Nicholas Koehling

Lærer

T:  90700053

E:  nicholas.koehling@wang.no

Ole Henrik Ishoel

Lærer

T:  95034053

E:  ole.ishoel@wang.no

Olivier Graziani

Lærer

T:  46398483

E:  olivier.graziani@wang.no

Simen Åsjord

lærer

T:  99351719

E:  simen.asjord@wang.no

Synne Håland

lærer

T:  47679115

E:  synne.haland@wang.no

Trenere

Andreas Sauge

Lærer / Trener skiskyting

T:  93898410

E:  andreas.sauge@wang.no

Ane Mällberg

Idrettsansvarlig UNG / Trener Håndball

T:  45487792

E:  ane.mallberg@wang.no

Anikken Gjerde Alnæs

Trener langrenn

T:  95330138

E:  anikken.alnes@yahoo.no

Anne-Jorunn Tysseland

Sportssjef freeski/snowboard

T:  45433001

E:  annejorunn.tysseland@wang.no

Antonio Egri

Trener Basis

T:  40746192

E:  antonio@osloturn.no

Atle Mortvedt

Trener basis / Trener UNG

T:  93642866

E:  atle.mortvedt@gmail.com

Audun Svartdal

Trener Langrenn

T:  48031090

E:  audun@klassiskogskeising.no

Bente Stensrud

Sportssjef basis / trener ung

T:  92440961

E:  bente.stensrud@wang.no

Eirik Slora

Trener Freeski

T:  91700428

E:  ezahl_slora@hotmail.com

Emelie Nilsen

Lærer / Trener styrke

T:  97099039

E:  emelie.nilsen@wang.no

Espen Eriksson

Sportssjef Innebandy

T:  41677319

E:  espen.eriksson@wang.no

Espen Honganvik Holen

Trener Langrenn

T:  907 94 341

E:  espen.holen@wang.no

Espen Olsen

Lærer / Sportssjef Fotball

T:  92295631

E:  espen.olsen@wang.no

Geir Mällberg

Trener håndball

T:  91000500

E:  geir@mallberg.no

Gitte Madsen-Kaarød

Sportssjef håndball

T:  92696506

E:  gitte.madsenkaarod@wang.no

Grzegorz Rostkowski

Trener Ishockey

T:  92546291

E:  grzegorz.rostkowski@wang.no

Ingrid Moe Wold

Trener Fotball / Fysioterapeut

T:  48221296

E:  ingrid.wold@wang.no

Jan-Andreas Fosnæs

Fysisk trener håndball

T:  45286926

E:  janaff@hotmail.no

Joachim Eltvik

Trener Snowboard

T:  93422922

E:  joachimkeltvik@gmail.com

Kamil Olsztynski

Trener Fotball

T:  94850180

E:  kamil.olsztynski@wang.no

Karstein Johaug

Sportssjef Langrenn

T:  99455395

E:  karstein.johaug@wang.no

Knut Slatleim

Trener fotball

T:  99365245

E:  knut@lsk-kvinner.no

Kristian Bliznac

Trener håndball

T:  47507686

E:  kristian.bliznac@wang.no

Lasse Arnesen

Trener Cheerleading

T:  92606353

E:  lasse@nrctigers.no

Martin Andersen

SPORTSSJEF ALPIN

T:  90147392

E:  martin.andersen@wang.no

Mathias Falseth

Trener Ishockey

T:  94809121

E:  mathiasfalseth@live.no

Mattis Haug

Trener Skiskyting

T:  98879858

E:  haug.mattis@gmail.com

Michael Rehnquist

Trener Håndball

T:  41315683

E:  michael.rehnquist@wang.no

Nathalie Brøndrup

sportssjef cheerleading / trener ung

T:  99047636

E:  nathalie.brondrup@wang.no

Niklas Diethelm

Sportssjef golf

T:  98432409

E:  niklas.diethelm@wang.no

Ole Holt Olsen

Trener skiskyting

T:  90045422

E:  oho@ahk.no

Peter Messa

Sportssjef ishockey

T:  40605247

E:  peter.messa@wang.no

Petter Seljeskog

fysisk TRENER FOTBALL

T:  95927184

E:  petter.seljeskog@wang.no

Rune Ali Zouhar

TRENER INNEBANDY

T:  95205149

E:  runealizouhar@gmail.com

Rune Haavelmoen

Trener Fotball

T:  97589861

E:  rune@lsk.no

Sebastian Johansen

Trener Ishockey

T:  46880891

E:  basse.johansen@hotmail.no

Svenn-Arne Nordheim

Sportssjef skiskyting

T:  91772076

E:  svennarne.nordheim@wang.no

Toni Ordinas

Trener Fotball

T:  47454536

E:  toni@lsk.no

Her finner du oss

Luhrtoppen 5
1470 Lørenskog

E-post

romerike@wang.no

Sentralbord

67 20 66 68 Ansatte