Administrasjon

Fredrik Aukland

Daglig leder / Rektor

T:  91 74 69 69

E:  fredrik.aukland@wang.no

Aase Bakke Norén

Assisterende rektor

T:  93 21 71 73

E:  aase.noren@wang.no

Geir Erlandsen

Toppidrettssjef

T:  99 55 75 22

E:  geir.erlandsen@wang.no

Merethe Ruud Chentout

LÆRER OG SOSIALPEDAGOGISK RÅDGIVER

T:  906 47 226

E:  merethe.ruud@wang.no

Bjørn-Erik Tuv

Prosjektleder

T:  419 00 400

E:  bet@wang.no

Marius Marcussen

IT-ANSVARLIG

T:  977 15 444

E:  marius.marcussen@wang.no

Lærere

Anja Graabræk Stensholt

Lærer

T:  986 09 602

E:  anja.stensholt@wang.no

Biljana Jesic

Lærer

T:  941 04 738

E:  biljana@wang.no

Bjørn-Morten Moss

Lærer/trener

T:  90746722

E:  bmm@wang.no

Carin Margrethe Samnøy

Lærer og studieveileder

T:  46425406

E:  cms@wang.no

Eirik Hansen

Lærer

T:  472 91 701

E:  eirik.hansen@wang.no

Irene Martagón

Lærer

T:  992 36 933

E:  irene.martagon@wang.no

John Egon Sørbø

Lærer

T:  995 60 830

E:  john.sorbo@wang.no

Kristian Horntvedt

SPORTSSJEF / Lærer

T:  902 06 756

E:  krh@wang.no

Merethe Ruud Chentout

LÆRER OG SOSIALPEDAGOGISK RÅDGIVER

T:  906 47 226

E:  merethe.ruud@wang.no

Nam Hoang Le

Lærer

T:  980 84 823

E:  hnl@wang.no

Ole Henrik Munthe Af Morgenstierne

Lærer

T:  481 37 578

E:  ohm@wang.no

Per Egil Swift

SPORTSSJEF

T:  928 35 111

E:  pes@wang.no

Vilde Karlsen Hjørnevik

Lærer

T:  922 91 753

E:  vilde.hjornevik@wang.no

Trenere

Anders Aukland

Trener

T:  412 23 1605

E:  anders.aukland@wang.no

Ansten Due

SPORTSSJEF

T:  975 09 451

E:  ansten.due@wang.no

Atle Pedersen

Trener

T:  924 90 200

E:  atle.pedersen@wang.no

Barbro Kvåle Trømborg

Trener

T:  971 42 779

E:  barbro.tromborg@wang.no

Bjørn-Morten Moss

Lærer/trener

T:  90746722

E:  bmm@wang.no

Bjørnar Erikstad

Trener

T:  997 21 392

Byulent Bozo

Trener

T:  925 05 817

E:  byky@wang.no

Eirik Riisnæs

Trener

T:  95775795

E:  eirik.riisnes@wang.no

Fredrik Kjølner

Trener

T:  992 40 023

E:  frk@wang.no

Geir Erlandsen

Toppidrettssjef

T:  99 55 75 22

E:  geir.erlandsen@wang.no

Geir Vestvik

SPORTSSJEF

T:  934 19 940

E:  geve@wang.no

Geoff Dixon

Golftrener

T:  488 54 078

E:  Geoff.dixon@golfforbundet.no

Jarleif Amdal

Fysisk Trener

T:  481 50 413

E:  jarleif.amdal@wang.no

Johnny Jensen

SPORTSSJEF

T:  957 27 769

E:  jj@wang.no

Jørgen Aukland

Trener

T:  412 39 705

E:  jorgen.aukland@wang.no

Jørn Johnsen

Treningskoordinator

T:  971 69 096

E:  jorn.johnsen@wang.no

Kim Kamman Brodersen

Keepertrener

T:  932 44 242

E:  kb@wang.no

Kristian Horntvedt

SPORTSSJEF / Lærer

T:  902 06 756

E:  krh@wang.no

Line Andresen Olstad

Trener

T:  932 05 930

Maiken Bymann

Trener

T:  953 624 20

E:  maiken.bymann@wang.no

Marinko Kurtovic

Keepertrener

T:  962 29 622

E:  marinko.kurtovic@wang.no

Martin Jensen

Trener

T:  404 96 002

E:  martin.jensen@wang.no

Mikael Flygind Larsen

Sportssjef Utholdenhet

T:  930 50 410

E:  mikael.larsen@wang.no

Morten Hagen

Sportssjef

T:  916 33 366

E:  morten.hagen@wang.no

Per Egil Swift

SPORTSSJEF

T:  928 35 111

E:  pes@wang.no

Raik Teitze

T:  905 95 452

E:  rt@wang.no

Reidar Borgersen

Trener Utholdenhet/Sykkel

T:  415 62 871

E:  reidar.borgersen@wang.no

Robert Hedin

Trener

T:  995 57 522

Ronny Johnsen

Trener

T:  977 15 444

E:  tonsberg@wang.no

Sigurd Andersen

SPORTSSJEF TEKNISKE IDRETTER

T:  928 68 114

E:  siga@wang.no

Ståle Jan Frøynes

Trener Utholdenhet

T:  901 41 998

E:  sjf@wang.no

Thomas Eftedal

Trener Lagidrett

T:  959 72 544

E:  effi@wang.no

Tor Øyvind Berntsen

Trener

T:  479 35 007

E:  tob@wang.no

Zarko Pejovic

Trener

T:  486 53 829

E:  zarko.pejovic@wang.no

Her finner du oss

Grenaderveien 11
3122 Tønsberg

E-post

tonsberg@wang.no

Sentralbord

97 71 54 44 Ansatte