Administrasjon

Fredrik Aukland

Daglig leder/Rektor

T:  91 74 69 69

E:  fredrik.aukland@wang.no

Aase Bakke Norén

Assisterende rektor

T:  93 21 71 73

E:  aase.noren@wang.no

Geir Erlandsen

Toppidrettssjef

T:  99 55 75 22

E:  geir.erlandsen@wang.no

Merethe Ruud Chentout

LÆRER OG SOSIALPEDAGOGISK RÅDGIVER

T:  906 47 226

E:  merethe.ruud@wang.no

Bjørn-Erik Tuv

Prosjektleder

T:  419 00 400

E:  bet@wang.no

Marius Marcussen

IT-ANSVARLIG

T:  478 17 169

E:  marius.marcussen@wang.no

Lærere

Biljana Jesic

LÆRER

T:  941 04 738

E:  biljana@wang.no

Bjørn-Morten Moss

Lærer/trener

T:  90746722

E:  bmm@wang.no

Carin Margrethe Samnøy

Lærer og studieveileder

T:  93425406

E:  cms@wang.no

Eirik Hansen

Lærer

T:  472 91 701

E:  eirik.hansen@wang.no

Hannah Oldrup Jensen

LÆRER

T:  45868590

E:  hannah.jensen@wang.no

Irene Martagón

LÆRER

T:  992 36 933

E:  irene.martagon@wang.no

John Egon Sørbø

LÆRER

T:  995 60 830

E:  john.sorbo@wang.no

Jonas Halstensen

Lærer

T:  40602114

E:  jonas.halstensen@wang.no

Kristian Horntvedt

SPORTSSJEF LANGRENN

T:  902 06 756

E:  krh@wang.no

Louise Ness

Lærer

T:  95462363

E:  louise.ness@wang.no

Merethe Ruud Chentout

LÆRER OG SOSIALPEDAGOGISK RÅDGIVER

T:  906 47 226

E:  merethe.ruud@wang.no

Nam Hoang Le

LÆRER

T:  980 84 823

E:  hnl@wang.no

Ole Henrik Munthe Af Morgenstierne

LÆRER

T:  481 37 578

E:  ohm@wang.no

Per Egil Swift

SPORTSSJEF FOTBALL

T:  928 35 111

E:  pes@wang.no

Vilde Karlsen Hjørnevik

PERMISJON TIL MAI 2024

T:  922 91 753

E:  vilde.hjornevik@wang.no

Trenere

Anders Aukland

TRENER LANGRENN

T:  412 23 1605

E:  anders.aukland@wang.no

Ansten Due

SPORTSSJEF ROING

T:  975 09 451

E:  ansten.due@wang.no

Atle Pedersen

Trener sykkel

T:  924 90 200

E:  atle.pedersen@wang.no

Barbro Kvåle Trømborg

TRENER LANGRENN

T:  971 42 779

E:  barbro.tromborg@wang.no

Birgitte Sættem Jomaas

SPORTSSJEF HÅNDBALL

T:  48250978

E:  birgitte.jomaas@wang.no

Bjørn-Morten Moss

Lærer/trener

T:  90746722

E:  bmm@wang.no

Emrah Mustedanagic

TRENER HÅNDBALL

E:  emrah.mustedanagic@wang.no

Fredrik Kjølner

TRENER FOTBALL

T:  992 40 023

E:  frk@wang.no

Geir Erlandsen

Toppidrettssjef

T:  99 55 75 22

E:  geir.erlandsen@wang.no

Geir Vestvik

TRENER KAMPIDRETT

T:  934 19 940

E:  geve@wang.no

Johnny Jensen

SPORTSSJEF HÅNDBALL

T:  957 27 769

E:  jj@wang.no

Jørgen Aukland

TRENER LANGRENN

T:  412 39 705

E:  jorgen.aukland@wang.no

Kim Kamman Brodersen

KEEPERTRENER FOTBALL

T:  932 44 242

E:  kb@wang.no

Knud Andreas Krokeide

Sportssjef golf

T:  480 65 655

E:  knud.storeide@wang.no

Kristian Horntvedt

SPORTSSJEF LANGRENN

T:  902 06 756

E:  krh@wang.no

Line Andresen Olstad

TRENER ROING

T:  932 05 930

Magnus Arnesen

Trener

T:  977 15 444

Marinko Kurtovic

Trener håndball

T:  962 29 622

E:  marinko.kurtovic@wang.no

Martin Jensen

TRENER FOTBALL

T:  404 96 002

E:  martin.jensen@wang.no

Mikael Flygind Larsen

SPORTSSJEF UTHOLDENHET

T:  930 50 410

E:  mikael.larsen@wang.no

Per Egil Swift

SPORTSSJEF FOTBALL

T:  928 35 111

E:  pes@wang.no

Raik Teitze

KOORDINATOR KAMPIDRETT

T:  905 95 452

E:  rt@wang.no

Reidar Borgersen

TRENER UTHOLDENHET SYKKEL

T:  415 62 871

E:  reidar.borgersen@wang.no

Ronny Johnsen

TRENER FOTBALL

T:  977 15 444

E:  tonsberg@wang.no

Sigurd Andersen

SPORTSSJEF TEKNISKE IDRETTER

T:  928 68 114

E:  siga@wang.no

Ståle Jan Frøynes

TRENER UTHOLDENHET

T:  901 41 998

E:  sjf@wang.no

Thomas Eftedal

HYBELANSVARLIG, TRENER BASIS TEKNISKE IDRETTER/LAGIDRETT OG FOTBALL

T:  959 72 544

E:  effi@wang.no

Thomas Lysgaard

Trener golf

T:  966 46 666

E:  thomas.lysgaard@wang.no

Tor Øyvind Berntsen

TRENER FOTBALL

T:  479 35 007

E:  tob@wang.no

Zarko Pejovic

SPORTSSJEF HÅNDBALL

T:  486 53 829

E:  zarko.pejovic@wang.no

Her finner du oss

Grenaderveien 11
3122 Tønsberg

E-post

tonsberg@wang.no

Sentralbord

97 71 54 44 Ansatte