Administrasjon

Petter Stene Wilhelmsen

Daglig leder WANG Fredrikstad AS

T:  920 66 599

E:  petter.wilhelmsen@wang.no

Sigvald Veim Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikarierende 2021/2022)

T:  992 98 636

E:  sigvald.andreassen@wang.no

Tor Trondsen

Miljøarbeider/trener

T:  95076528

E:  tor.trondsen@wang.no

Trine Ruud

Rektor

T:  977 11 90

E:  trine.ruud@wang.no

Mona Christine Holm

Prosjektansvarlig for det seksårige løpet WANG Ung+Toppidrett 2021/2022

T:  920 37 157

E:  mona.holm@wang.no

Emmy Johanne Lundgaard Eilertsen

Rådgiver/lærer

T:  92424793

E:  emmy.eilertsen@wang.no

Lærere

Andreas Saltvik Gustavsen

T:  93010398

E:  andreas.gustavsen@wang.no

Emmy Johanne Lundgaard Eilertsen

Rådgiver/lærer

T:  92424793

E:  emmy.eilertsen@wang.no

Hedvig Glomsrød Sommerfeldt

T:  41666005

E:  hedvig.sommerfeldt@wang.no

Lars Frederic Nordbakken

T:  92224865

E:  lars.nordbakken@wang.no

Lena Heide Brennand

T:  41227286

E:  lena.brennand@wang.no

Linda Strandli

T:  95724261

E:  linda.strandli@wang.no

Malene Namstad Saxhaug

T:  40471050

E:  malene.saxhaug@wang.no

Marita Hjelmungen

T:  92055182

E:  marita.hjelmungen@wang.no

Marius Skauen Johansen

T:  47710664

E:  marius.johansen@wang.no

Stine Kjellvik Jansen

T:  47354613

E:  stine.jansen@wang.no

Torben Wendler

T:  46523275

E:  torben.wendler@wang.no

Trenere

Birgit Vallestrand

T:  91720336

E:  birgit.vallestrand@wang.no

Christian Lopez Salas

T:  92464353

E:  christian.salas@wang.no

Gjøril Johnsson Solberg

T:  93400819

E:  gjoril.solberg@wang.no

Hedvig Glomsrød Sommerfeldt

T:  41666005

E:  hedvig.sommerfeldt@wang.no

Jan Tore Ophaug

T:  40282605

E:  jan.ophaug@wang.no

Juraj Šajben

T:  40886690

E:  juraj@stjernen.no

Lars Frederic Nordbakken

T:  92224865

E:  lars.nordbakken@wang.no

Lars Olsen

T:  90500236

E:  lars.olsen@wang.no

Lasse Hauser

T:  91350657

E:  lasse@nedreglommaturn.no

Madalina Tanase

T:  47723676

E:  madtanase@gmail.com

Rene' Hansen

T:  90064764

E:  rene.hansen@wang.no

Sara Martinsen

Fysioterapeut

T:  99512694

E:  sara@fredrikstadidrettsmedisin.no

Sigvald Veim Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikarierende 2021/2022)

T:  992 98 636

E:  sigvald.andreassen@wang.no

Siri Misfjord

T:  41630060

E:  smisfjord@hotmail.com

Stine Kjellvik Jansen

T:  47354613

E:  stine.jansen@wang.no

Tor Trondsen

Miljøarbeider/trener

T:  95076528

E:  tor.trondsen@wang.no

Torben Wendler

T:  46523275

E:  torben.wendler@wang.no

Unn Merete L. Jæger

T:  93441692

E:  unnmerete.jaeger@friidrett.no

Her finner du oss

Stadion 13
1671 Kråkerøy

E-post

ungfredrikstad@wang.no

Sentralbord

97 77 11 90 Ansatte