Administrasjon

Eskil Ervik

Daglig leder

T:  948 40 009

E:  eskil.ervik@wang.no

Jenny Ervik

REKTOR UNG

T:  980 90 498

E:  jenny.ervik@wang.no

Håkon Fosserud, Idrettsansvarlig ung og fysisk trener fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Håkon Fosserud

Idrettsansvarlig UNG

T:  976 58 772

E:  hakon.fosserud@wang.no

Heidi Fageraas Lock

ADMINISTRASJONSSEKRETÆR

T:  971 32 752

E:  heidi.lock@wang.no

Kristian Bunkholt Nauste

IT Ansvarlig

E:  kristian.nauste@wang.no

Lærere

Heidi Høiby

KONTAKTLÆRER 9. TRINN

E:  heidi.hoiby@wang.no

Jan Kampenhøy

Mestringscoach

E:  jan.kampenhoy@wang.no

Mette Smevold Årud

SPRÅKLÆRER TYSK

E:  mette.arud@wang.no

Mina Ingeborg Paulsen Stenberg

Lærer

E:  mina.stenberg@wang.no

Petter Vestheim

KONTAKTLÆRER 8. TRINN

E:  petter.vestheim@wang.no

Rita Mariela Miranda

SPRÅKLÆRER SPANSK

E:  rita.miranda@wang.no

Sara Klæva

KONTAKTLÆRER 10. TRINN

E:  sara.kleva@wang.no

Toril Tangen

KONTAKTLÆRER 9. TRINN

E:  toril.tangen@wang.no

Truls Jevne Hagen

Kontaktlærer 10. trinn/Trener

E:  truls.jevnehagen@wang.no

Wenche Solum

KONTAKTLÆRER 8. TRINN

E:  wenche.solum@wang.no

Trenere

Andreas Gulbrandsen

Trener Fotball

E:  andreas.gulbrandsen@wang.no

Espen Fossli Olaussen

Trener Håndball

E:  espen.olaussen@wang.no

Håkon Fosserud, Idrettsansvarlig ung og fysisk trener fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Håkon Fosserud

Idrettsansvarlig UNG

T:  976 58 772

E:  hakon.fosserud@wang.no

Lars Jørgen Fjeld, Sportssjef Apparatturn

Lars Jørgen Fjeld

Trener Apparatturn

E:  lars.fjeld@wang.no

Linn-Marie Birkeland

Trener Håndball

E:  linnmarie.birkeland@wang.no

Mads Hansen

Trener Ishockey

E:  mads.hansen@wang.no

Martin Flismyren

Trener Langrenn

E:  martin.flismyren@wang.no

Mikael Zettergren

Trener Ishockey

E:  mikael.zettergren@wang.no

Petter Olsson

Trener ishockey

E:  petter.olsson@wang.no

Robin Gruben

Trener

E:  robin.gruben@wang.no

Sondre Mediås

Trener Fotball

E:  unghamar@wang.no

Truls Jevne Hagen

Kontaktlærer 10. trinn/Trener

E:  truls.jevnehagen@wang.no

Vegard Skogheim

Trener Fotball

E:  unghamar@wang.no

Øyvind Røsland

Trener Svømming

E:  oyvind.rosland@wang.no

Her finner du oss

Kornsilovegen 54
2316 Hamar

E-post

unghamar@wang.no

Sentralbord

980 90 498 Ansatte