Administrasjon

Eskil Ervik

Rektor

T:  948 40 009

E:  eskil.ervik@wang.no

Håkon Fosserud, Idrettsansvarlig ung og fysisk trener fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Håkon Fosserud

Idrettsansvarlig UNG

T:  976 58 772

E:  hakon.fosserud@wang.no

Jenny Ervik

AVDELINGSLEDER UNG

T:  980 90 498

E:  jenny.ervik@wang.no

Heidi Fageraas Lock

ADMINISTRASJONSSEKRETÆR

T:  971 32 752

E:  heidi.lock@wang.no

Lærere

Heidi Høiby

KONTAKTLÆRER 8. TRINN

E:  heidi.hoiby@wang.no

Linn-Marie Birkeland

PERMISJON

E:  linnmarie.birkeland@wang.no

Mette Smevold Årud

SPRÅKLÆRER TYSK

E:  mette.arud@wang.no

Petter Vestheim

KONTAKTLÆRER 10. TRINN

E:  petter.vestheim@wang.no

Rita Mariela Miranda

SPRÅKLÆRER SPANSK

E:  rita.miranda@wang.no

Sara Klæva

KONTAKTLÆRER 9. TRINN

E:  sara.kleva@wang.no

Toril Tangen

KONTAKTLÆRER 8. TRINN

E:  toril.tangen@wang.no

Truls Jevne Hagen

Kontaktlærer 9. trinn

E:  truls.jevnehagen@wang.no

Wenche Solum

KONTAKTLÆRER 10. TRINN

E:  wenche.solum@wang.no

Trenere

Andreas Gulbrandsen

Trener

E:  andreas.gulbrandsen@wang.no

Daniel Jørgensen

Trener

E:  daniel.jorgensen@wang.no

Espen Fossli Olaussen

Trener

E:  espen.olaussen@wang.no

Håkon Fosserud, Idrettsansvarlig ung og fysisk trener fotball jenter. WANG HAMAR TRENERE - Fotball Jenter

Håkon Fosserud

Idrettsansvarlig UNG

T:  976 58 772

E:  hakon.fosserud@wang.no

Kristoffer Hagen

Trener

E:  kristoffer.hagen@wang.no

Lars Jørgen Fjeld, Sportssjef Apparatturn

Lars Jørgen Fjeld

Trener

E:  lars.fjeld@wang.no

Linn-Marie Birkeland

PERMISJON

E:  linnmarie.birkeland@wang.no

Mads Hansen

Trener

E:  mads.hansen@wang.no

Marius Fauskrud

Trener

E:  marius.fauskrud@wang.no

Martin Flismyren

Trener

E:  martin.flismyren@wang.no

Morten Hommerstad Østlund

Trener

E:  morten.ostlund@wang.no

Petter Olsson

Trener

E:  petter.olsson@wang.no

Robin Gruben

Trener

E:  robin.gruben@wang.no

Yngve Sandbuløkken

Trener

E:  yngve.sandbulokken@wang.no

Øyvind Røsland

Trener

E:  oyvind.rosland@wang.no

Her finner du oss

Kornsilovegen 54
2316 Hamar

E-post

unghamar@wang.no

Sentralbord

948 40 009 Ansatte