Administrasjon

Gina Kveen

Rektor / Daglig leder

T:  41568464

E:  gina.kveen@wang.no

Kristian Hammer

Toppidrettssjef

T:  48023339

E:  kristian.hammer@wang.no

Espen Olsen

Idrettsansvarlig Ung / Sportssjef Fotball

T:  92295631

E:  espen.olsen@wang.no

Marit Lund

Assisterende rektor

T:  98082310

E:  marit.lund@wang.no

Lene Idsø

Administrasjonssekretær

T:  92098892

E:  lene.idso@wang.no

Anne-Jorunn Tysseland

Adm.sekretær/Studieveileder

T:  45433001

E:  annejorunn.tysseland@wang.no

Hussein Zakrijev

IT ansvarlig

T:  45391502

E:  hussein.zakrijev@wang.no

Siv Askheim

Helsesykepleier

T:  90635962

E:  siv.askheim@wang.no

Lærere

Andreas Sauge

Lærer / trener langrenn og skiskyting

T:  93898410

E:  andreas.sauge@wang.no

Anna Altinius

lærer

T:  93648455

E:  anna.olsbo@wang.no

Anne Rian

Lærer

T:  95969642

E:  anne.rian@wang.no

Bojan Blumenstein

Lærer

T:  40048221

E:  bojan.blumenstein@wang.no

Carl Ditlev Gran

Lærer

T:  97584104

E:  carl.gran@wang.no

Caroline Westerheim

lærer

T:  47759121

E:  caroline.westerheim@wang.no

Chanour Samadian

Lærer

T:  94445594

E:  chanour.samadian@wang.no

Christoph Vietgen

Lærer / Trener Ung

T:  97309910

E:  christoph.vietgen@wang.no

Eivind Klungland

Lærer

T:  97520295

E:  eivind.klungland@wang.no

Elise Paulsen

Lærer

T:  90234101

E:  elise.paulsen@wang.no

Elise Ø. Torsteinsen

Lærer

T:  41066065

E:  elise.torsteinsen@wang.no

Ella Gaupset

Lærer

T:  48273106

E:  ella.gaupset@wang.no

Emil Marøy

Lærer / Trener Ung

T:  91615137

E:  emil.maroy@wang.no

Erik Stuevold

lærer

T:  47298482

E:  erik.stuevold@wang.no

Ine Wigen

lærer

T:  94485976

E:  ine.wigen@wang.no

Ingrid Sørum

Lærer / Trener Ung

T:  94866739

E:  ingrid.sorum@wang.no

Ingvild Torgersen

Lærer

T:  91718500

E:  ingvild.torgersen@wang.no

Jarl Magne Larsen

Lærer

T:  97080048

E:  jarl.larsen@wang.no

Joshua Skidmore-Hornby

Lærer

T:  99535172

E:  joshua.william.skidmorehornby@wang.no

Karine Furnes Eriksen

Lærer

T:  92257541

E:  karine.eriksen@wang.no

Katrine Koren

Lærer

T:  95444567

E:  katrine.koren@wang.no

Maren Gulbrandsen

Lærer

T:  47846523

E:  maren.gulbrandsen@wang.no

Maren Moe

Lærer

T:  67206668

E:  maren.moe@wang.no

Mari Lous

Lærer

T:  41528537

E:  mari.lous@wang.no

Marie Rindvoll

Lærer

T:  41596288

E:  marie.rindvoll@wang.no

Marit Damhaug

Lærer

T:  98899937

E:  marit.damhaug@wang.no

Marit Folvik

Lærer

T:  95830021

E:  marit.folvik@wang.no

Marit Sellevoll

lærer

T:  92860342

E:  marit.sellevoll@wang.no

Marius Dahl

Lærer / Trener Ung

T:  92014005

E:  marius.dahl@wang.no

Martine Mork

Rådgiver / Lærer

T:  92028729

E:  martine.mork@wang.no

Ole Henrik Ishoel

Lærer

T:  95034053

E:  ole.ishoel@wang.no

Olivier Graziani

Lærer

T:  46398483

E:  olivier.graziani@wang.no

Simen Åsjord

lærer

T:  99351719

E:  simen.asjord@wang.no

Synne Håland

lærer

T:  47679115

E:  synne.haland@wang.no

Trond Wiborg

Lærer

T:  90028779

E:  trond.wiborg@wang.no

Trenere

Alexandru Pop

Trener Ung

T:  97915819

E:  alexpop8863@gmail.com

Andreas Sauge

Lærer / trener langrenn og skiskyting

T:  93898410

E:  andreas.sauge@wang.no

Bente Stensrud

Sportssjef basis / trener ung

T:  92440961

E:  bente.stensrud@wang.no

Christoph Vietgen

Lærer / Trener Ung

T:  97309910

E:  christoph.vietgen@wang.no

Eirik Slora

Sportssjef Freeski/Snowboard

T:  91700428

E:  eirik.slora@wang.no

Emelie Nilsen

Trener UNG

T:  97099039

E:  emelie.nilsen@wang.no

Emil Marøy

Lærer / Trener Ung

T:  91615137

E:  emil.maroy@wang.no

Grzegorz Rostkowski

Trener Ishockey

T:  92546291

E:  grzegorz.rostkowski@wang.no

Hans Jonas Knutsmoen

Trener Ung

T:  47380663

E:  hans.knutsmoen@wang.no

Ingrid Moe Wold

Trener Fotball / Fysioterapeut

T:  48221296

E:  ingrid.wold@wang.no

Ingrid Sørum

Lærer / Trener Ung

T:  94866739

E:  ingrid.sorum@wang.no

Joachim Eltvik

Trener Snowboard

T:  93422922

E:  joachim.eltvik@wang.no

Karl Henrik Felde

Trener Ung

T:  91770051

E:  karl@winnersmanagement.no

Kirsti Kolseth

Trener UNG

T:  95228230

E:  kristi.kolseth@wang.no

Mai Emilie Thi Nguyen

Trener Ung

T:  93271238

E:  mai.nguyen@wang.no

Malin Andersson

Trener Ung

T:  00467610900424

E:  malin.a.andersson@hotmail.com

Marius Dahl

Lærer / Trener Ung

T:  92014005

E:  marius.dahl@wang.no

Martin Andre Jakobsen

Trener Ung

T:  47360758

E:  martin.jakobsen@wang.no

Mathias Falseth

Trener Ishockey

T:  94809121

E:  mathias.falseth@wang.no

Michael Rehnquist

Trener Håndball

T:  41315683

E:  michael.rehnquist@wang.no

Michael Rosenberg

Trener Ung

T:  94831443

E:  michael.rosenberg@wang.no

Morten Brevik

Sportssjef alpin

T:  92201085

E:  morten.brevik@wang.no

Morten Mørk

Administrator Alpin

T:  97684097

E:  morten.mork@wang.no

Nathalie Brøndrup

sportssjef cheerleading / trener ung

T:  99047636

E:  nathalie.brondrup@wang.no

Niklas Andresen

Trener Ishockey

T:  99427654

E:  andresen_niklas@hotmail.com

Niklas Diethelm

Sportssjef golf

T:  98432409

E:  niklas.diethelm@wang.no

Ola Sydow Rasmussen

Trener Fotball

T:  92417198

E:  ola@lsk.no

Oscar Stigebrand

Trener Ishockey

T:  0046738414578

E:  stigebrand@hotmail.com

Patryk Orzechowski

Trener Ung

T:  96698877

E:  patrykorzechowski@yahoo.no

Peter Messa

Sportssjef ishockey

T:  40605247

E:  peter.messa@wang.no

Rikke Thorngaard

Trener håndball

T:  4522919596

E:  rikke.thorngaard@hotmail.com

Sara Stensø

Trener UNG

T:  41233410

E:  sara.stenso@wang.no

Sigrid Bye

Trener UNG

T:  91990280

E:  sigrid.bye@wang.no

Siri K. Gjerde

Trener UNG

T:  95997068

E:  siri.gjerde@wang.no

Sondre Bjørke

Trener Ung

T:  46900972

E:  sondrebjrke@hotmail.com

Stian Bolstad

Trener Fotball

T:  95774617

E:  stianbolstad96@gmail.com

Tomas Markegård

Trener alpin

T:  90598563

E:  tomas.markegard@wang.no

Her finner du oss

Snøkrystallen 11
1470 Lørenskog

E-post

ungromerike@wang.no

Sentralbord

67 20 66 68 Ansatte