Administrasjon

Vegard Vinje

Daglig leder/Rektor

T:  481 30 900

E:  vegard.vinje@wang.no

Barbro Kvåle Trømborg

Idrettsansvarlig

T:  971 42 779

E:  barbro.tromborg@wang.no

Therese Ryden

Avdelingsleder

T:  924 80 980

E:  therese.ryden@wang.no

Veronika Bjørnstad

Administrasjonskonsulent

T:  479 96 000

E:  veronika.bjornstad@wang.no

Elin Fredheim Gravningen

Helsesykepleier oppnevnt av kommunen

E:  elin.fredheim.gravningen@sandefjord.kommune.no

Lærere

Andrea Rønning

Trener og lærer

T:  974 88 671

E:  andrea.ronning@wang.no

Andrine Holtan

Lærer

T:  905 08 041

E:  andrine.holtan@wang.no

Anette Tornsjø

Lærer og spes.koordinator

T:  480 28 790

E:  anette.tornsjo@wang.no

Erlend Årstein Hansen

Lærer og trener

T:  452 66 475

E:  erlend.hansen@wang.no

Helen Beate Nilsen

Lærer

T:  915 91 827

E:  helen.nilsen@wang.no

Kine Hauge Kvalsund

Lærer

T:  918 25 117

E:  kine.kvalsund@wang.no

Madelen Bringaker

Trener og lærer

T:  950 09 555

E:  madelen.bringaker@wang.no

Rune Fremming

Lærer

T:  415 11 398

E:  rune.fremming@wang.no

Stian Skjerven

Lærer

T:  970 20 293

E:  stian.skjerven@wang.no

Tone Berg-Hansen

Lærer

T:  909 86 873

E:  tone.berghansen@wang.no

Trude Didriksen

Lærer

T:  913 36 847

E:  trude.didriksen@wang.no

Trenere

Amanda Kurtovic

Trener

T:  930 37 133

E:  amanda.kurtovic@wang.no

Andrè Sødlund

Trener

T:  928 49 585

E:  andre.sodlund@wang.no

Andrea Rønning

Trener og lærer

T:  974 88 671

E:  andrea.ronning@wang.no

Barbro Kvåle Trømborg

Idrettsansvarlig

T:  971 42 779

E:  barbro.tromborg@wang.no

Christoffer Rambo

trener

T:  484 82 074

E:  christoffer.rambo@wang.no

Ellen Hansen

Trener

T:  930 89 702

E:  ellen.hansen@wang.no

Erlend Årstein Hansen

Lærer og trener

T:  452 66 475

E:  erlend.hansen@wang.no

Geir Ludvig Fevang

Trener

T:  997 93 344

E:  geir.fevang@wang.no

Heidi Løke

Trener

T:  952 32 145

E:  heidi.loke@wang.no

Lars Gunnar Risa

Trener

T:  990 01 091

E:  lars.risa@wang.no

Madelen Bringaker

Trener og lærer

T:  950 09 555

E:  madelen.bringaker@wang.no

Mats Riise Johansen

Trener

T:  911 57 187

E:  mats.johansen@wang.no

Petter Olsen

Trener

T:  915 75 014

E:  petter.olsen@wang.no

Samir Saric

Trener

T:  968 18 263

E:  samir.saric@wang.no

Trym Bilov-Olsen

Fysioterapeut

T:  458 07 944

E:  trym.olsen@wang.no

Her finner du oss

Hemsbakken 8
3242 Sandefjord
Postboks 43

E-post

ungsandefjord@wang.no

Sentralbord

479 96 000 Ansatte