Hopp til hovedinnhold

Administrasjon

En selvsikker profesjonell, Remi Heimlund, smiler for et hodebilde, med en grå bakgrunn som komplementerer forretningsantrekket.

Remi Heimlund

Rektor / Daglig leder

T:  51 29 07 20

E:  remi.heimlund@wang.no

En smilende kvinne, Lise Olsen, med håret trukket tilbake, iført svart jakke mot grå bakgrunn.

Lise Olsen

Idrettsansvarlig

T:  51 29 07 20

E:  lise.olsen@wang.no

Et portrett av Stig Morten Kristoffersen, en smilende middelaldrende mann med salt- og pepperhår, som viser en vennlig og selvsikker væremåte.

Stig Morten Kristoffersen

Assisterende rektor

T:  51 29 07 20

E:  stig.kristoffersen@wang.no

En smilende kvinne med blondt hår iført en flerfarget genser mot en vanlig bakgrunn.

Silje Vika

Helsesykepleier mandag og tirsdag

T:  48867203

E:  silje.vika@sandnes.kommune.no

Lærere

Et hodebilde av Alexander Skavland, smilende med kort, piggete hår og en tilfeldig svart skjorte mot en nøytral grå bakgrunn.

Alexander Skavland

Trener / Lærer

T:  93495354

E:  alexander.skavland@wang.no

En smilende kvinne, Anne Mette Cruys Sagen, med blondt, skulderlangt hår og pannelugg, poserer for et vennlig og nærgående portrett mot en grå bakgrunn.

Anne Mette Cruys Sagen

Lærer

T:  41685444

E:  anne.sagen@wang.no

Et portrett av Geir Olav Helgøy med ryggkjemmet blondt hår, en liten skjeggstubber og gjennomborende øyne, iført svart jakke med høy krage.

Geir Olav Helgøy

Lærer / Trener

T:  92425199

E:  geir.helgoy@wang.no

En smilende person med sorte briller og en svart topp mot grå bakgrunn er Jone Skurve.

Jone Skurve

Lærer

T:  45471380

E:  jone.skurve@wang.no

En smilende kvinne ved navn Katrine Haavardsholm, med langt brunt hår og svart topp mot grå bakgrunn.

Katrine Haavardsholm

Lærer

T:  97652688

E:  katrine.haavardsholm@wang.no

En kvinne med et vennlig smil, lys hud og kort blondt hår, iført svart topp, er Kirsti Damsgård Langeland mot en grå bakgrunn.

Kirsti Damsgård Langeland

Lærer

T:  92083090

E:  kirsti.damsgard@wang.no

En smilende Lars Espedal med skjeggstubbe og kort hår, iført svart hettegenser, mot grå bakgrunn.

Lars Espedal

Lærer / Trener

T:  90259913

E:  lars.espedal@wang.no

En smilende kvinne, Lise Olsen, med håret trukket tilbake, iført svart jakke mot grå bakgrunn.

Lise Olsen

Idrettsansvarlig

T:  51 29 07 20

E:  lise.olsen@wang.no

Profesjonelt hodebilde av en smilende kvinne med skulderlangt lysebrunt hår, Malin Rostøl Hesby, iført øredobber og mørk blazer.

Malin Rostøl Hesby

YOU-Rådgiver

T:  45274566

E:  malin.hesby@wang.no

Et portrett av Mathias Brudeli, en middelaldrende mann med skjeggstubbe, som stirrer inn i kameraet med et gjennomtenkt uttrykk, satt mot en nøytral grå bakgrunn.

Mathias Brudeli

Lærer / Trener

T:  97725192

E:  mathias.brudeli@wang.no

En selvsikker kvinne med et varmt smil ved navn Munira Haji Hassan iført en svart hettegenser mot en grå bakgrunn.

Munira Haji Hassan

Spes.ped. koordinator

T:  97741816

E:  munira.hassan@wang.no

Et portrett av en smilende Simon Eiane med kort hår, skjeggstubber og en svart krageskjorte mot en grå bakgrunn.

Simon Eiane

Lærer / Trener

T:  99399104

E:  simon.eiane@wang.no

En smilende Sindre Stangborli med kort hår og svart jakke mot grå bakgrunn.

Sindre Stangborli

Lærer / Trener

T:  94892692

E:  sindre.stangborli@wang.no

Et portrett av Stig Morten Kristoffersen, en smilende middelaldrende mann med salt- og pepperhår, som viser en vennlig og selvsikker væremåte.

Stig Morten Kristoffersen

Assisterende rektor

T:  51 29 07 20

E:  stig.kristoffersen@wang.no

Trenere

Et hodebilde av Alexander Skavland, smilende med kort, piggete hår og en tilfeldig svart skjorte mot en nøytral grå bakgrunn.

Alexander Skavland

Trener / Lærer

T:  93495354

E:  alexander.skavland@wang.no

Portrett av Bjørnar Ustad Kristensen med rufsete hår og lyse skjeggstubber, iført svart hettegenser med glidelås, og ser rett på kameraet mot en grå bakgrunn.

Bjørnar Ustad Kristensen

Sportssjef Utholdenhet

T:  41297392

E:  bjornar.kristensen@wang.no

Et portrett av Geir Olav Helgøy med ryggkjemmet blondt hår, en liten skjeggstubber og gjennomborende øyne, iført svart jakke med høy krage.

Geir Olav Helgøy

Lærer / Trener

T:  92425199

E:  geir.helgoy@wang.no

En smilende kvinne, Gry Tofte Ims, med tilbakebundet hår, iført en svart glidelåstopp og små øredobber, mot en grå bakgrunn.

Gry Tofte Ims

Trener

T:  476 44 952

E:  gry.tofte.ims@wang.no

Portrett av Igor Kobiakov med kort hår, ser direkte på kameraet, iført en svart hettegenser mot en grå bakgrunn.

Igor Kobiakov

T:  40598538

E:  igor.kobiakov@wang.no

En mann med et strålende smil, iført en svart hettegenser, mot en grå bakgrunn er Jurai Szigeti.

Jurai Szigeti

Trener

T:  41741995

E:  jurai.szigeti@wang.no

Selvsikker mann med kort skjegg og et hyggelig smil iført svart hettegenser på grå bakgrunn, identifisert som Kristian Søraker.

Kristian Søraker

Trener

T:  93432647

E:  kristian.soraker@wang.no

En smilende Lars Espedal med skjeggstubbe og kort hår, iført svart hettegenser, mot grå bakgrunn.

Lars Espedal

Lærer / Trener

T:  90259913

E:  lars.espedal@wang.no

En smilende kvinne, Lise Olsen, med håret trukket tilbake, iført svart jakke mot grå bakgrunn.

Lise Olsen

Idrettsansvarlig

T:  51 29 07 20

E:  lise.olsen@wang.no

Et portrett av Mathias Brudeli, en middelaldrende mann med skjeggstubbe, som stirrer inn i kameraet med et gjennomtenkt uttrykk, satt mot en nøytral grå bakgrunn.

Mathias Brudeli

Lærer / Trener

T:  97725192

E:  mathias.brudeli@wang.no

En mann med kort hår iført en svart Nike-hettegenser med en hvit logo på venstre side, poserer for et portrett mot en lys vegg. Mats Ellingsen er fanget i dette øyeblikket.

Mats Ellingsen

Trener/Fysioterapeut

T:  99504768

E:  mats.ellingsen@wang.no

Scott Harrington, en mann med skallet hode og skjegg iført en svart hettegenser, ser alvorlig på kameraet mot en grå bakgrunn.

Scott Harrington

Trener

T:  46888802

E:  scott.harrington@wang.no

Et portrett av en smilende Simon Eiane med kort hår, skjeggstubber og en svart krageskjorte mot en grå bakgrunn.

Simon Eiane

Lærer / Trener

T:  99399104

E:  simon.eiane@wang.no

En smilende Sindre Stangborli med kort hår og svart jakke mot grå bakgrunn.

Sindre Stangborli

Lærer / Trener

T:  94892692

E:  sindre.stangborli@wang.no

En blid mann med et vennlig smil, iført en blå sportsjakke med hvite snorer.

Stian Gilje

T:  92046453

E:  stian.gilje@wang.no

En mann med kort hår og et svakt smil, iført svart topp mot grå bakgrunn er Ståle Stålinho Sæthre.

Ståle Stålinho Sæthre

Trener

T:  90712005

E:  stale.sathre@wang.no

Her finner du oss

Jønningsheiveien 42
4316 Sandnes

E-post

ungsandnes@wang.no

Sentralbord

51 29 07 20 Ansatte