Møt Ung Fredrikstad teamet

Her kan du finne alle som jobber i WANG Ung Fredrikstad
Administrasjon
trine-ruud

Trine Ruud

Ass. rektor/Ungdomsskoleansvarlig

E-post: trine.ruud@wang.no

Tlf: 97 77 11 90

MonaSolberg

Mona Christine Holm

Idrettsansvarlig WANG Ung

E-post: mona.holm@wang.no

Tlf: 92 03 71 57

Lærere
AnnaPopova

Anna Popova

Lærer spansk, engelsk/Lærer WANG Ung

E-post: anna.popova@wang.no

Tlf: 40 30 08 37

profilbilde (004)

Emmy Johanne Lundgaard Eilertsen

Kontaktlærer og faglærer WANG Ung

E-post: emmy.eilertsen@wang.no

Tlf: 92 42 47 93

heidijohansen

Heidi Johansen

Faglærer engelsk, tysk, sosialkunnskap/Lærer WANG Ung

E-post: heidi.johansen@wang.no

Tlf: 41 67 88 39

Trenere
lars-olsen

Lars Olsen

Trener håndball, trener WANG Ung

E-post: lars.olsen@wang.no

Tlf: 90 50 02 36

MonaSolberg

Mona Christine Holm

Idrettsansvarlig WANG Ung

E-post: mona.holm@wang.no

Tlf: 92 03 71 57

Robin Adamsson

Robin Adamsson

Sportssjef ishockey / Trener WANG Ung

E-post: robin@stjernenung.no

Tlf: 45 91 68 98