Møt Ung Fredrikstad teamet

Her kan du finne alle som jobber i WANG Ung Fredrikstad
Administrasjon
Petter

Petter S. Wilhelmsen

Daglig leder WANG Fredrikstad/Rektor WANG Toppidrett Fredrikstad

E-post: petter.wilhelmsen@wang.no

Tlf: 92 06 65 99

MonaSolberg

Mona Christine Holm

Idrettsansvarlig WANG Ung

E-post: mona.holm@wang.no

Tlf: 92 03 71 57

sigvald-andreassen

Sigvald Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikariat) Faglærer historie, samfunnsfag, sosiologi

E-post: sigvald.andreassen@wang.no

Tlf: 99 29 86 36

tor-trondsen

Tor Trondsen

Sportssjef fotball, miljøarbeider, hybelansvarlig

E-post: tor.trondsen@wang.no

Tlf: 95 07 65 28

Lærere
AnnaPopova

Anna Popova

Lærer spansk, engelsk/Lærer WANG Ung

E-post: anna.popova@wang.no

Tlf: 40 30 08 37

profilbilde (004)

Emmy Johanne Lundgaard Eilertsen

Kontaktlærer og faglærer WANG Ung

E-post: emmy.eilertsen@wang.no

Tlf: 92 42 47 93

heidijohansen

Heidi Johansen

Faglærer engelsk, tysk, sosialkunnskap/Lærer WANG Ung

E-post: heidi.johansen@wang.no

Tlf: 41 67 88 39

rene-hansen

Rene Hansen

Lærer historie og naturfag på vgs, sportssjef ishockey, trener ishockey Ung

E-post: rene.hansen@wang.no

Tlf: 90 06 47 64

sigvald-andreassen

Sigvald Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikariat) Faglærer historie, samfunnsfag, sosiologi

E-post: sigvald.andreassen@wang.no

Tlf: 99 29 86 36

Trenere
lars-olsen

Lars Olsen

Trener håndball, trener WANG Ung

E-post: lars.olsen@wang.no

Tlf: 90 50 02 36

MonaSolberg

Mona Christine Holm

Idrettsansvarlig WANG Ung

E-post: mona.holm@wang.no

Tlf: 92 03 71 57

rene-hansen

Rene Hansen

Lærer historie og naturfag på vgs, sportssjef ishockey, trener ishockey Ung

E-post: rene.hansen@wang.no

Tlf: 90 06 47 64

sigvald-andreassen

Sigvald Andreassen

Idrettsansvarlig Ung (vikariat) Faglærer historie, samfunnsfag, sosiologi

E-post: sigvald.andreassen@wang.no

Tlf: 99 29 86 36

tor-trondsen

Tor Trondsen

Sportssjef fotball, miljøarbeider, hybelansvarlig

E-post: tor.trondsen@wang.no

Tlf: 95 07 65 28